Dowiedz się więcej:

697 - 228 - 787
Codziennie, 24h na dobę

Adres:
ulica Spółdzielcza 15, Skórzewo
 

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Szkoła Muzyczna
  Szkoła Muzyczna

  Dla całej rodziny!

 • Świetne zajęcia
  Świetne zajęcia

  Z zawodowymi muzykami

 • Zapisy przez cały rok!
  Zapisy przez cały rok!

  Zapraszamy na zajęcia.

Koncerty

NOWOŚĆ!

O nas

 

Polub nas na FB!

 

Koncerty uczniów Amplitudy

 

W Amplitudzie wychodzimy z założenia, że największą radością płynącą z muzykowania jest możliwość podzielenia się nią z innymi. Dlatego, przynajmniej dwa razy w roku, każdy z naszych uczniów ma możliwość wystąpienia na dużej scenie. Jest to niezwykłe przeżycie dla młodych artystów, ich rodzin i przyjaciół. Z przyjemnością obserwujemy postępy poczynione z każdym kolejnym występem! Ponadto, uczniowie na wyższym poziomie zaawansowania mogą spróbować swoich sił w grze zespołowej, ucząc się przy okazji pracy w grupie i wrażliwości na innych muzyków.

 

Serdecznie zapraszamy na nasze koncerty!  Najbliższy koncert przewidziany jest w grudniu 2020 r., o ile pandemia nie pokrzyżuje nam (podobnie jak w czerwcu 2020 r.) planów.

 

 

 
 

 

 

 

"Uczyłbym dzieci muzyki, fizyki i filozofii, ale w szczególności muzyki, dla wzorców w muzyce oraz wszelkich sztuk, które są kluczowe w uczeniu się."

 

Platon