Dowiedz się więcej:

697 - 228 - 787
Codziennie, 24h na dobę

Adres:
ulica Spółdzielcza 15, Skórzewo
 

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Szkoła Muzyczna
  Szkoła Muzyczna

  Dla całej rodziny!

 • Świetne zajęcia
  Świetne zajęcia

  Z zawodowymi muzykami

 • Nowy rok szkolny
  Nowy rok szkolny

  Zapraszamy na zajęcia.

Koncerty

Wakacje z Amplitudą!

O nas

Polub nas na FB!

O nas

Amplituda – Good Taste Music School zaprasza na muzyczną przygodę!

 

Oferujemy kursy gry na instrumentach oraz lekcje śpiewu - indywidualne i grupowe, dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności. Program nauczania dostosowany jest do zainteresowań i możliwości ucznia. Ponadto nasi podopieczni mają możliwość spróbowania swoich sił w zespole, występowania na scenach poznańskich klubów, uczestniczenia w spotkaniach z gwiazdami polskiej muzyki rozrywkowej, a także nagrywania swoich postępów w naszym studio. Oprócz profesjonalizmu w nauczaniu gwarantujemy przyjazną i twórczą atmosferę zajęć.

 

Muzyka jest dla nas wszystkim. Jest naszą pasją,  pracą oraz wytchnieniem. Muzyka daje nam wiele możliwości i sprawia, że świat pełen fantastycznych dźwięków staje się piękniejszy.  Chcemy dzielić się tym uczuciem oraz naszą wiedzą z innymi. Taki właśnie tok myślenia doprowadził do powstania Szkoły Muzycznej Amplituda.

 

Już dziś zapisz się do Amplitudy!

Informacje dodatkowe

Szkoła Muzyczna Amplituda znajduje się w Skórzewie. W miejscu oddalonym wprawdzie od centrum Poznania, lecz z bardzo dobrym dojazdem, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Stworzyliśmy tu warunki, by poznawanie muzyki w jej różnorodnych aspektach odbywało się w miłej atmosferze z jednoczesną gwarancją nowoczesności, efektywności i komfortu.

Dokładamy wszelkich starań, aby Szkoła Muzyczna Amplituda była najlepszą odpowiedzią na Państwa potrzeby.

 

Serdecznie zapraszamy

Świetna kadra

Oferujemy zajęcia z nauczycielami, których cechuje pasja, doświadczenie oraz ogromna wiedza merytoryczna i umiejętności metodyczne. Dzięki takim osobom Szkoła Muzyczna Amplituda jest szkołą wyjątkową.

Bardzo zależy nam na tym, aby poziom nauczania był zgodny z przyjętymi przez nas standardami oraz Państwa oczekiwaniami.