Dowiedz się więcej:

697 - 228 - 787
Codziennie, 24h na dobę

Adres:
ulica Spółdzielcza 15, Skórzewo
 

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Szkoła Muzyczna
  Szkoła Muzyczna

  Dla całej rodziny!

 • Świetne zajęcia
  Świetne zajęcia

  Z zawodowymi muzykami

 • Zapisy przez cały rok!
  Zapisy przez cały rok!

  Zapraszamy na zajęcia.

Koncerty

NOWOŚĆ!

O nas

 

Polub nas na FB!

 

O nas

Amplituda zaprasza na muzyczną przygodę!

 

Szkoła Muzyczna Amplituda znajduje się w Skórzewie. W miejscu oddalonym wprawdzie od centrum Poznania, lecz z bardzo dobrym dojazdem, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Stworzyliśmy tu warunki, by poznawanie muzyki w jej różnorodnych aspektach odbywało się w miłej atmosferze z jednoczesną gwarancją nowoczesności, efektywności i komfortu.

 

Oferujemy kursy gry na instrumentach oraz lekcje śpiewu - indywidualne i grupowe, dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności. Program nauczania dostosowany jest do zainteresowań i możliwości ucznia. Ponadto nasi podopieczni mają możliwość spróbowania swoich sił w zespole, występowania na scenie, a także nagrywania swoich postępów. Oprócz profesjonalizmu w nauczaniu gwarantujemy przyjazną i twórczą atmosferę zajęć.

 

Muzyka jest dla nas wszystkim. Jest naszą pasją,  pracą oraz wytchnieniem. Muzyka daje nam wiele możliwości i sprawia, że świat pełen fantastycznych dźwięków staje się piękniejszy.  Chcemy dzielić się tym uczuciem oraz naszą wiedzą z innymi. Taki właśnie tok myślenia doprowadził do powstania Szkoły Muzycznej Amplituda.

 

Oferujemy zajęcia z nauczycielami, których cechuje pasja, doświadczenie oraz ogromna wiedza merytoryczna i umiejętności metodyczne. Dzięki takim osobom Szkoła Muzyczna Amplituda jest szkołą wyjątkową. Bardzo zależy nam na tym, aby poziom nauczania był zgodny z przyjętymi przez nas standardami oraz Państwa oczekiwaniami.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby Szkoła Muzyczna Amplituda była najlepszą odpowiedzią na Państwa potrzeby.

 

Serdecznie zapraszamy! Już dziś zapisz się do Amplitudy!

 

 

 

 

"Uczyłbym dzieci muzyki, fizyki i filozofii, ale w szczególności muzyki, dla wzorców w muzyce oraz wszelkich sztuk, które są kluczowe w uczeniu się."

 

Platon