Dowiedz się więcej:

697 - 228 - 787
Codziennie, 24h na dobę

Adres:
ulica Spółdzielcza 15, Skórzewo
 

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Szkoła Muzyczna
  Szkoła Muzyczna

  Dla całej rodziny!

 • Świetne zajęcia
  Świetne zajęcia

  Z zawodowymi muzykami

 • Nowy rok szkolny
  Nowy rok szkolny

  Zapraszamy na zajęcia.

Koncerty

Wakacje z Amplitudą!

O nas

Polub nas na FB!

Zajęcia dla najmłodszych

Dzieci w wieku 3 – 6 lat zapraszamy na zajęcia rytmiki oraz umuzykalnienia. Ideą zajęć jest wykorzystanie charakterystycznej dla dzieciństwa aktywności, jaką jest zabawa – i za jej pośrednictwem przekazywanie wiedzy muzycznej.

 

Rytmika (zajęcia grupowe, 45 min.)

Zajęcia rytmiki to świetny sposób wprowadzenia dziecka w świat muzyki i przygotowanie do dalszego kształcenia. W trakcie zajęć dzieci mają możliwość gry na różnych instrumentach: tzw. instrumentarium Orffa (w skład którego wchodzą: bębenki, tamburyna, kołatki, grzechotki, trójkąty, dzwonki melodyczne) oraz instrumentach wchodzących w skład zestawu perkusyjnego (werbel, hi-hat, tom-tom, floor tom). Nacisk kładziemy także na własną twórczość dziecka, dając każdemu podopiecznemu możliwość ekspresji.

 

 

 

Zajęcia umuzykalniające (zajęcia indywidualne 30 min.)

Celem zajęć jest wprowadzenie dziecka w świat muzyki poprzez zabawę, skupiając się przede wszystkim na elementach takich jak śpiew i ruch przy muzyce. Dzieci zapoznawane są z różnymi instrumentami, a indywidualny charakter lekcji umożliwia rozpoczęcie nauki gry na pianinie. Na zajęciach dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, wrażliwość, muzykalność i poczucie rytmu – w atrakcyjnej i ciekawej formie. Mają też okazję do ekspresji i wykazania się własną twórczością.

 

Informacje dodatkowe

Szkoła Muzyczna Amplituda znajduje się w Skórzewie. W miejscu oddalonym wprawdzie od centrum Poznania, lecz z bardzo dobrym dojazdem, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Stworzyliśmy tu warunki, by poznawanie muzyki w jej różnorodnych aspektach odbywało się w miłej atmosferze z jednoczesną gwarancją nowoczesności, efektywności i komfortu.

Dokładamy wszelkich starań, aby Szkoła Muzyczna Amplituda była najlepszą odpowiedzią na Państwa potrzeby.

 

Serdecznie zapraszamy

Świetna kadra

Oferujemy zajęcia z nauczycielami, których cechuje pasja, doświadczenie oraz ogromna wiedza merytoryczna i umiejętności metodyczne. Dzięki takim osobom Szkoła Muzyczna Amplituda jest szkołą wyjątkową.

Bardzo zależy nam na tym, aby poziom nauczania był zgodny z przyjętymi przez nas standardami oraz Państwa oczekiwaniami.